Blog

Genel | Yorum : 0 | Görüntülenme : 590
Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson Hitman’s Bodyguard Posterinde Yakınlaşıyor!

Aksiyon ve komediyi bir araya getiren film 18 Ağustos 2017’de ülkemizde vizyona girecek!

Başrollerinde Ryan Reynolds ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı aksiyon ve komediyi bir araya getiren Hitman’s Bodyguard’tan yeni bir poster geldi!

Yönetmenliğini Patrick Hughes’un üstlendiği eğlenceli filmden gelen poster 1992 yapımı Kevin Costner ve Whitney Houston’ın başrollerinde yer aldığı The Bodyguard filmine gönderme yapıyor. Dünyanın en başarılı güvenlik görevlisinin artık yeni bir müşterisi vardır: Uluslararası Adalet Divanı’nda yargılanacak bir tetikçi! İkili kişiliklerindeki ve hayata bakış açılarındaki farklılıkları bir kenara koyup, zamanında ve sağ salim mahkemede olmak için güçlerini birleştirirler…

Aksiyon komedisinin kadrosunda Deadpool olarak gönüllere taht kuran Ryan Reynolds, usta oyuncu Samuel L. Jackson, Hollywood’un sevilen yüzü Salma Hayek ve Oscar adayı İngiliz oyuncu Gary Oldman gibi isimler yer alıyor. Merakla beklenen yapımda senaryo ise Tom O’Connor’a emanet. Filmin görüntü yönetmenliğini Jules O’Loughlin üstleniyor.

Film Amerika’da 18 Ağustos’ta vizyona girecek.

Genel | Yorum : 0 | Görüntülenme : 615
Yanlış Anlama Filminden Set Görüntüleri

İlker Ayrık, bu filmin setinde de keyifli anlar yaşattı!

Türkiye-Azerbaycan git gelinde beyazperdeye taşınan yılın yeni komedi filmi “Yanlış Anlama”nın seti komik anlara sahne oluyor. Geçtiğimiz günlerde kadroya dahil olduğunu açıklaması ile beraber çekimlere ilk kez bugün katılan Ayrık, set ekibine ve rol arkadaşlarına hayli komik anlar yaşattı. Rolü gereği çapkın bir erkeği canlandıran oyuncunun cesur ve komik sahneleri dikkat çekti.

Kadrosunda ünlü simaların yer aldığı filmin çekimleri şuan için İstanbul, Balat’ta gerçekleşiyor. 18 Nisan itibari ile Bakü’de çekimlerine devam edecek olan film, tahminen Ekim ayında vizyona girecek.
DADA Yapım’ın beyazperdeye taşıdığı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, yapımcılığı Levent Cengizhan’a ait olan filmin senaryosu Ayberk Çınar’ın imzasını taşıyor.

Hitlime.com 5651 sayılı kanuna göre içerik sağlayıcıdır. Sitemizdeki videolar üyelerimiz tarafından yüklenmektedir. Sitemizde yer alan videolardan herhangi bir telif hakkına ihlal ettiğini düşünüyorsanız, bize mhmt334@gmail.com adresinden gerekli yasal belgelerle müracaat etmeniz halinde 3 iş günü içerisinde söz konusu içerik kaldıralacaktır.Desing By: Mehmet Gültekin & Ahmet Bağça
Merhaba Ziyaretçi
Işıkları Söndürme Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Genişletme Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Filmi İzledim Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Filmi Sonra İzle Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.
Merhaba Ziyaretçi
Filmi Beğen Özelliğinden Yararlanabilmek için Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.